Mazburku namiņi

Tiešsaistes privātuma politika

Mēs esam izklaides un atpūtas vieta Mazburku Namiņi. Ja izmantojat mūsu tīmekļa vietni mazburkunamini.lv, no Jums var tikt prasīta personiska rakstura informācija, ieskaitot informāciju, kas nepieciešama, lai rezervētu pakalpojumu un izveidotu lietotāja kontu.

Jūsu paziņotos personas datus mēs izmantosim tikai tiem mērķiem, kuriem tie sniegti. Šie dati ļaus Mazburku Namiņiem izpildīt savas saistības ar Jums un tiks izmantoti šādiem nolūkiem: Mazburku Namiņu rezervēšanas un pārvaldības programmām, uzskaitei, drošības pasākumiem, pārvaldības un juridiskiem mērķiem.

Trešās puses

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības. Tāpat mums var rasties nepieciešamība nodot Jūsu personiskos datus uzņēmumiem, kas mūsu uzdevumā nodrošina Mazburku Namiņu pakalpojumu plānošanu un norēķinus par pakalpojumiem.

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi

Mazburku namiņu interneta vietne neizmanto tīmekļa vietnes izsekošanas kodus.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris, uz kura ir novietota mazburkunamini.lv interneta vietne, pārsūta Jūsu datora pārlūkprogrammai ik reizi, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Mēs izmantojam sīkadtnes, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu, labāk izprotot viņu vēlmes. Sīkdatnes ļauj serverim identificēt Jūsu datoru, uzlabojot Jūsu pieredzi tīmekļa vietnē. Piemēram, atkārtoti apmeklējot mūs vietni un izmantojot tikai ar paroli pieejamas sadaļas, tās ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades. Lai gūtu vislabāko lietošanas pieredzi mūsu tīmekļa vietnē, iesakām atļaut sīkdatnes. saglabāt. Ja tomēr vēlaties tās noraidīt, varat to izdarīt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Mūsu vietnē var būt iegults saturs, piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt. Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā Jūs apmeklētu origiģinālo satura vietni. Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkdatnes, iegult papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Drošība

Mēs piedāvājam maksimālu aizsardzību pret personisko datu un norēķinu informācijas zaudējumu, ļaunprātīgu izmantošanu un neautorizētu piekļuvi šai informācijai. Datu pārraide starp Jūsu interneta pārlūkprogrammu un mūsu serveri tiek nodrošināta ar 128 b drošligzdu slāni Secure Sockets Layer (SSL).

Saites uz citām vietnēm

Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz mazburkunamini.lv tīmekļa vietni. Tā kā mūsu vietnē var parādīties saites arī uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personisko datu ievades šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku. Mēs neuzņemamies atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītiem personas datiem un citu personisku informāciju.

Veic rezervāciju mūsu mājas lapā no 12.01.-26.01. un saņem

10% atlaidi

Rezervācijas kods JANVĀRIS10

Atlaides kods darbojas, rezervējot jebkuru datumu, līdz pat aprīļa beigām.